Do łóżeczka

Akcesoria do łóżeczka dziecięcego od Royal Child

 

W pierwszych miesiącach swojego życia, dziecko większość czasu spędza w łóżeczku. Dlatego tak ważne jest, by zapewnić mu maksimum komfortu i wygody. Akcesoria do dziecięcego łóżeczka zajmują jedne z pierwszych miejsc na wyprawkowej liście rzeczy do kupienia. W sklepie Royal Child zawsze staramy się uwzględniać potrzeby naszych klientów, dlatego w naszej ofercie znajdziesz m.in. najwyższej jakości prześcieradła i ochraniacze do łóżeczka. 

 

Ochraniacz do łóżeczka dziecięcego Royal Child

 

Ochraniacz do łóżeczka dla dziecka, to nie tylko ozdoba samego łóżeczka i pokoju, ale przede wszystkim ma on na celu zapewnić maluszkowi bezpieczeństwo. Ochraniacz, to długi pas materiału z miękkim wypełnieniem w środku. Dzięki zamocowanym tasiemkom, można go przymocować do łóżeczka przywiązując sznureczki do szczebelków. Takie rozwiązanie pozwala uchronić dziecko przed wsuwaniem raczek lub nóżek między szczebelki oraz uderzeniem się w główkę w razie zmiany pozycji podczas snu.  Piękne kolory i wzory ochraniaczy do łóżeczka dziecięcego pozwolą ci go idealnie dopasować do reszty wystroju pokoju dziecięcego. Można go dobrać tak, by tworzył jeden komplet z pościelą, rożkiem lub kokonem niemowlęcym.

 

Prześcieradła do łóżeczka dziecięcego

 

Prześcieradła do łóżeczka dla dziecka mają bezpośredni wpływ na jego komfort. Miękkie i przyjemne w dotyku prześcieradło powinno nie tylko ładnie wyglądać, ale też być trwałe, funkcjonalne i praktyczne w użytkowaniu. Nie powinno również uczulać. Małe dzieci mają bardzo wrażliwą skórę. Każde prześcieradło dla dziecka powinno być wykonane z atestowanych antyalergicznych i antygrzybicznych materiałów. Prześcieradło z gumką jest najczęściej wybieranym rodzajem prześcieradła dla dzieci. Zakłada się je łatwo i wygodnie, nie zsuwa się i nie tworzy fałdek, które dla maluszka mogą być niewygodne.

 

Zapraszamy do naszego sklepu z akcesoriami do łóżeczka dziecięcego. Sprawdź naszą szczegółową ofertę i wybierz produkty, które najbardziej cię zainteresowały. Skontaktuj się z nami w razie pytań i złóż zamówienie!