Fotelik velvet dla dziecka

Showing all 3 results

Fotelik velvet dla dziecka – do pokoju dziecięcego

 

Szukasz dla swojego dziecka wygodnych mebelków do siedzenia i zabawy, które będą jednocześnie ozdobą dziecięcego pokoju? Foteliki Velvet od Royal Child będą najlepszym wyborem. Foteliki wykonane z najwyższej jakości, niezwykle delikatnej i przyjemnej w dotyku tkaniny velvetowej dostępne są w różnych kolorach. Pastelowe, delikatne odcienie świetnie wpasują się w wystrój pokoju dziecięcego. Foteliki są wyposażone w wygodne kieszenie po bokach. Dziecko może do nich włożyć książeczkę, zabawkę lub inny drobiazg. Kolejnym praktycznym rozwiązaniem, jaki zastosowaliśmy w fotelikach Velvet jest pokrowiec, który można zdjąć do prania. Jest to bardzo wygodne, bo w razie zabrudzenia, fotelika nie musisz czyścić ręcznie, wystarczy, że wrzucisz go do pralki.

Foteliki Velvet dla dziecka marki Royal Child wyróżniają się pięknym i eleganckim wyglądem, uniwersalny design będzie pasował do każdego stylu wnętrza. Dziecku korzystającemu z tego mebelka będzie wygodnie i komfortowo. W Royal Child chcemy, aby fotelik dla dziecka służył mu jak najdłużej, dlatego został on przez nas odpowiednio zaprojektowany.

 

Zalety fotelika Velvet dla dziecka

 

Foteliki dla dziecka Velvet marki Royal Child cieszą się dużą popularnością. Rodzice chętnie wybierają go dla swoich pociech ze względu na to, że jest:

  • bezpieczny – nie ma możliwości żeby dziecko zrobiło sobie podczas zabawy krzywdę. Fotelik nie posiada ostrych krawędzi ani wystających elementów
  • stabilny – siedzisko jest na tyle duże, że w fotelu zmieści się zarówno małe jak i starsze dziecko. Postawa fotelika nie przewraca się
  • przenośny – niska waga fotelika sprawia, ze bez trudu można przestawiać mebel w różne miejsca w zależności od potrzeb
  • designerski – wygląd fotelika spodoba się każdemu dziecku. W sklepie Royal Child dostępne są foteliki velvet w opcji z uszami misia.

Urządzając pokój dziecka możesz zamówić również pasującą do fotelika sofę (kanapę) dla dziecka i kocyki dla dzieci. Zapraszamy na naszego bloga, tam dowiesz się więcej o naszych fotelikach dla dzieci.