Jaki rozmiar kokonu niemowlęcego wybrać

 

Rosnąca popularność kokonu dla niemowląt

 

Na rynku pojawia się coraz większy wybór kokonów niemowlęcych. Różnią się one od siebie wielkością, kolorem czy materiałem wykonania. Możesz znaleźć kokony o mniejszych rozmiarach nazywane są gniazdkami niemowlęcymi, kokony duże czy kokony XXL. Czasami ciężko jest wybrać odpowiedni model. W Royal Child staramy się, by kokony niemowlęce spełniały wszelkie wymagania rodziców i małych dzieci.

 

Kokony niemowlęce od Royal Child – drogą prób i błędów

 

Pierwsze nasze kokony niemowlęce były rozmiarów XXL, były to bardzo duże kokony dla dziecka, które miały posłużyć do 36 miesiąca życia dziecka. Opierając się jednak na opiniach i uwagach rodziców wprowadziliśmy pewne zmiany w produkcji i wycofaliśmy z oferty największe kokony XXL. Z uwagi na rozmiar, kokon nie mieścił się w pralce, co mocno utrudniało jego wyczyszczenie i odświeżenie. Ponadto duży kokon był za duży dla niemowlaka, który potrzebował otulenia. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć gniazdko niemowlęce mini, które było idealne w pierwszych miesiącach życia dziecka, jednak wystarczało jedynie na około 6 miesięcy. Większemu dziecku małe rozmiary kokonu nie zapewniały komfortu, dlatego projektanci w Royal child zdecydowali się na kolejną modyfikację.

Żeby sprostać wymaganiom na rynku i iść dalej do przodu postanowiliśmy stworzyć kokon niemowlęcy, który sprawdzi się zarówno dla nowo narodzonego niemowlaka, jak i większego dziecka. 

Kokony niemowlęce Royal Child posiadają właśnie te zalety. W fazie początkowej kokon niemowlęcy można mocno ściągnąć sznurkami, gdzie z kokonu niemowlęcego robi się gniazdko niemowlęce i stale można kokon zwiększać luzując sznurki jakie posiada. Kokony niemowlęce Royal Child spokojnie mogą posłużyć do 24 miesiąca życia, choć należy pamiętać, że jest to sprawa indywidualna (tempo wzrostu dzieci może się różnić). W naszych nowych propozycjach rozwiązaliśmy również problem związany z praniem kokonów niemowlęcych. Wystarczy wyjąć spód i boki kokony, be bez problemu go wyczyścić.