Jaki wybrać kokon niemowlęcy – z koronką czy bez koronki

 

 

Duży wybór kokonów niemowlęcych

 

Kokony dla niemowląt zyskały dużą popularność w ostatnich latach. Jest to praktyczne i wygodne w użyciu gniazdo dla dziecka, w którym niemowlę może się wygodnie wyspać będąc w pobliżu rodzica, który pracuje lub wykonuje swoje obowiązki domowe. Niewielkich rozmiarów kokon niemowlęcy będzie świetnym wyborem. Jest lekki i zajmuje niewiele miejsca w przeciwieństwie do tradycyjnego łóżeczka, a dziecko jest w nim bezpieczne.

Wybór kokonów niemowlęcych na rynku jest całkiem spory. Różne rozmiary wzory i kolory oraz materiały użyte do wykonania kokony pozwalają na jeszcze lepsze trafienie w gust i wymagania Klienta. W Royal Child zaprojektowaliśmy wiele kokonów niemowlęcych, które przypadły do gustu naszym klientom. Jednak to kokon dla dziecka z koronką zdecydowanie najbardziej podbił serca rodziców. Jesteśmy pierwszym producentem, który wprowadził taki kokon dla niemowląt w stylu skandynawskim na polski rynek. 

 

 

 

Kokon niemowlęcy z koronką czy bez koronki

 

Wybór kokonu z koronką czy bez koronki jest kwestią indywidualną. Koronka spełnia funkcję ozdobną. Pasuje zarówno do kokonów dla chłopców, jak i dziewczynek. Zamiast koronki, gniazdko dla dziecka może być obszyte np. ozdobnym lampasem z tasiemki. Obie wersje, czyli kokon z koronką i kokon z lampasem nadają charakteru i określonego stylu gniazdu dla niemowląt. Do ich wykonania użyto najlepszej jakości materiału, który nie zniszczy się, nie zmieni koloru ani formy. Bez problemu można je wyczyścić i odświeżyć.

W Royal Child staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwań Klientów i chętnie uwzględniamy Wasze uwagi. Obecnie w naszym sklepie są dostępne zarówno kokony niemowlęce z koronką, jak i bez koronki, więc możesz wybrać ten, który bardziej będzie ci odpowiadał.