Kokony niemowlęce

Kokon niemowlęcy – komfort i bezpieczny sen dziecka

 

Kokony niemowlęce, zwane inaczej gniazdem dla dziecka cieszą się dużą popularnością wśród rodziców. Jeśli kompletujesz właśnie wyprawkę dla swojego dziecka lub szukasz pomysłu na prezent dla maluszka, taki kokon niemowlęcy będzie świetnym wyborem. Kokon dla niemowląt otula dziecko, stwarzając mu poczucie bezpieczeństwa oraz zapewniając wygodny sen. Rodzice mogą wykorzystać takie gniazdo jako formę przenośnego łóżeczka w domu, by mieć dziecko na oku wszędzie tam, gdzie akurat przebywają. Jest to również idealne rozwiązanie w trakcie wyjazdów, gdy nie ma możliwości zabrania ze sobą tradycyjnego łóżeczka do spania.

 

Kokon niemowlęcy Royal Child – zalety

 

Kokon niemowlęcy to jeden z naszych sztandarowych produktów, który znajduje się w ofercie sklepu Royal Child. 

Kokon dla dziecka jest idealnie dopasowany do maleństwa i świetnie spełnia swoją funkcję. Udoskonaliliśmy projekt dodając do gniazda niemowlęcego sznurek ułatwiający regulację wielkości kokonu. Dzięki temu będzie on idealnie pasował zarówno dla maleństwa – wystarczy ściągnąć mocno sznurek, jak i dla starszego dziecka (sznurek można dowolnie luzować wraz ze wzrostem dziecka). Kupując kokon niemowlęcy Royal Child możesz mieć pewność, że posłuży on dziecku przez dłuższy czas, nawet do 24 miesięcy.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która w swoich kokonach niemowlęcych wprowadziła udogodnienie w postaci wyjmowanego wkładu i spodu. Dzięki temu kokon w prosty i wygodny sposób można wyprać w pralce. 

Gniazdka niemowlęce Royal Child, podobnie jak inne akcesoria dla dzieci z naszej oferty, wykonane są z ekskluzywnej, delikatnej i najwyższej jakości bawełny pościelowej, pochodzącej od polskiego producenta (jednego z najlepszych na świecie). Bawełna ta spełnia najbardziej surowe standardy bezpieczeństwa. 

Dobierz do kokonu niemowlęcego śliczną pościel lub kocyk velvet.

Zapraszamy do naszego bloga, gdzie znajdziesz więcej informacji o naszych kokonach niemowlęcych jak i pozostałych produktach 🙂