Kokony niemowlęce exclusive z koronką

Showing all 8 results

Kokony niemowlęce exclusive z koronką – wygoda w eleganckim wydaniu

 

Kokon niemowlęcy to jedno z najważniejszych akcesoriów dla dziecka wchodzących w skład wyprawki dla noworodka. Przydaje się już w pierwszych dniach życia dziecka, można z niego korzystać w szpitalu, domu lub podróży. Kokon dla niemowląt to wygodnie gniazdko, w którym dziecko komfortowo się wyśpi, ale dodatkowo można go przenosić do dowolnego pomieszczenia, w którym akurat przebywamy, by móc spokojnie pracować i jednocześnie mieć dziecko na oku.

 

Kokon niemowlęcy exclusive z koronką od Royal Child to propozycja gniazda dla niemowląt Premium. W naszym kokonie z koronka zachwyca nie tylko wykonanie, najwyższej jakości materiały, ale również eleganckie, estetyczne dodatki i piękny design. Kokony Royal Child wzbogaciliśmy o koronkę, by nadać im niepowtarzalnego wyglądu i stylu. Takie akcesorium będzie nie tylko ozdobą dziecięcego pokoju, ale przede wszystkim będzie praktyczne i funkcjonalne.

 

Kokon niemowlęcy exclusive z koronką to świetny pomysł na prezent dla dziecka lub baby shower. Sprawdź nasze produkty z tej linii i wybierz kokon, który najbardziej ci odpowiada. Możesz także zdecydować się na kokon exclusive z bawełny premium, do którego dobierzesz pasujący kocyk lub pościel

 

Zapraszamy do zakupów!