Materiały z jakich tworzymy produkty Royal Child

 

 

Projektujemy i tworzymy z materiałów najwyższej jakości – to hasło przewodnie, które towarzyszy nam w naszej działalności od początku istnienia firmy Royal Child. Wchodząc na rynek z artykułami dla niemowląt i dzieci, zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że każdy produkt dla dziecka, który zaprojektujemy i stworzymy będzie musiał spełniać najbardziej surowe standardy na rynku i wymogi bezpieczeństwa dla dzieci. Z tego powodu w naszej codziennej pracy wykorzystujemy materiały jedynie najwyższej jakości. Uwzględniając delikatność dziecka, są one miękkie i przyjemne w dotyku. Poświęcamy dużo czasu na poszukiwanie tkanin spełniających wysokie standardy. Lubimy współpracować z polskimi producentami, którzy tak, jak my dokładają wszelkich starań, by ich produkt wyróżniał się na rynku.

Bawełna, którą wykorzystujemy w produkcji naszych akcesoriów dla najmłodszych pochodzi od sprawdzonego przez nas rodzimego producenta ekskluzywnej, delikatnej bawełny. Posiada ona niezbędne certyfikaty jakości. Dla dzieci jest to produkt idealny – delikatny i subtelny w dotyku, a jednocześnie wytrzymały i łatwy w czyszczeniu.

 

 

Do produkcji niektórych naszych artykułów dla dzieci wykorzystujemy także velvet i waffle. Z velvetu tworzone są koce, sofy, foteliki dla dzieci, kokony dla niemowląt, a nawet suche baseny z kulkami. Waffle to materiał, z którego korzystamy głównie przy produkcji kokonów dla dziecka. Zarówno velvet, jak i waffle są materiałami najwyższej klasy dostępnymi na rynku. Delikatne i miłe w dotyku będą odpowiadać nie tylko każdemu maluchowi, ale także spełnią oczekiwania rodziców.

Jeżeli chodzi o gąbkę, która jest podstawowym surowcem do produkcji basenów z kulkami i kokonów niemowlęcych, jest to gąbka posiadająca wszystkie wymagane atesty i certyfikaty higieniczne świadczące o tym, że jest bezpieczna dla niemowląt i dzieci. Nie ma na polskim rynku produktu lepszej jakości.

Do suchego basenu dla dzieci oferujemy tylko takie kulki, które posiadają certyfikaty CE. Kulki są odpowiednio miękkie i sprężyste, co zapewnia bezpieczeństwo dla dziecka podczas zabawy.

Nasze śpiworki zimowe, mufki i rękawice do wózka powstają z ekskluzywnego, delikatnego i nieprzemakalnego ortalionu. Jest to ortalion, który z pewnością jest najlepszy na rynku, tak samo jak i polar, który jest niezwykle ciepły i przyjemny w dotyku. Jeżeli chodzi o środek, jakim wypełnione są śpiwory zimowe, koce do wózka, czy pościele dla niemowląt, to jest to niezwykle miękki silikon. Nie przegrzewa on dziecka, a otulając sprawia, że maluch czuje się bardzo komfortowo.

Firma Royal Child zapewnia, że każdy nasz produkt jest wykonany z najlepszych materiałów ,jakie są na rynku.