Mufki do wózka

Mufki do wózka  i rękawice do wózka – przydatne każdemu rodzicowi

Podczas zimowych spacerów z dzieckiem, twoje ręce wcale nie muszą marznąć. Wygodnym i praktycznym rozwiązaniem będzie zakup mufki lub rękawic do wózka. Mufkę mocuje się na rączce wózka i można wygodnie wsunąć w nią dłonie i wyjąć, gdy będzie taka potrzeba. Dzięki temu nawet gdy zapomnisz rękawiczek z domu wychodząc na spacer z dzieckiem, twoim dłoniom będzie ciepło i komfortowo. Mufka do wózka, to uniwersalne rozwiązanie, z którego mogą korzystać zarówno panie jak i panowie, można je także dopasować do każdego rodzaju wózka. 

Zalety mufek i rękawic do wózka Royal Child

Mufki do wózka i rękawice wykonane są z najlepszej jakości materiałów, dzięki temu są trwałe i świetnie spełniają swoją funkcję. Są nieprzemakalne – odporne na działanie wody i śniegu oraz idealnie chronią przed wiatrem. Zapewnia to zastosowanie tkaniny ortalionowej, która została wykorzystana do uszycia zewnętrznej warstwy. Zarówno rękawice jak i mufki do wózka świetnie grzeją dłonie, nie przegrzewając ich (ręce się nie pocą). W naszym sklepie Royal Child można wybrać dwa warianty mufek i rękawic dostępnych w sprzedaży – z futerkiem lub barankiem. Są miłe w dotyku i zapewniają wysoki komfort w trakcie użytkowania.

Mufki do wózka i rękawice do wózka posiadają silikonowe wypełnienie, które jest antyalergiczne i antybakteryjne. Wersja mufek i rękawic z barankiem posiada wypełnienie z tkaniny poliestrowej, która także posiada wszelkie niezbędne certyfikaty.

Mufki oraz rękawice do wózka są niezwykle komfortowym produktem dla każdego rodzica. W zimne, deszczowe dni chronią dłonie rodziców przed zimnem, jak i wilgocią. Nasze mufki i rękawice do wózka pasują pod względem kolorystycznym do śpiworów do wózka. Są niezwykle praktyczne, tworząc przy tym ekskluzywny design. W ofercie outletowej znajdują się również rękawice jak i mufki z poprzedniej naszej kolekcji, które są cieplutkie i wysokiej jakości.