Niezbędne akcesoria do wózka, które powinna mieć każda mama

 

Kupując wózek dla dziecka musimy się zastanowić, jakie akcesoria do niego będą nam niezbędne. Mają one przede wszystkim ułatwić organizację spaceru z dzieckiem, być praktyczne i funkcjonalne, a jednocześnie wytrzymałe. Każda mama zwraca także uwagę na wygląd akcesoriów do wózka, by były ładne i eleganckie i tworzyły spójną całość. Zastanawiasz się, co może ci się przydać podczas spaceru z dzieckiem? Zobacz nasze propozycje.

 

Akcesoria do wózka – co warto kupić

 

Jako firma projektująca i produkująca różnego rodzaju akcesoria dla dzieci, mamy doświadczenie i wiedzę, na jakie produkty jest aktualnie zapotrzebowanie na rynku. Niektóre przychodzę i odchodzą zgodnie z obowiązującą modą, ale są też takie ponadczasowe, z których rodzice chętnie korzystają już od wielu lat i które cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem. 

Śpiworek do wózka – to absolutny „must have” dla każdego dziecka na chłodniejsze, deszczowe dni lub na początek wiosny, gdy pogoda jeszcze nas nie rozpieszcza. Rozpinany śpiworek do wózka jest bardzo wygodny dla dziecka oraz w użytkowaniu przez rodzica. Można szybko dziecko włożyć lub wyjąć w razie potrzeby, rozpiąć, gdy zrobi się cieplej i odpiąć futerko.  Dolna część śpiworka po rozpięciu może być wykorzystana jako podkładka pod plecki dziecka (jak materac), a to przykrycia malucha można wykorzystać kocyk.

Koce do wózka – kocyki to idealne rozwiązanie na chłodniejsze dni podczas okresu przejściowego (zimowo – wiosennego).  Przyjemnie otulą śpiącego w wózku malucha zapewniając mu ciepło.

Pościel do wózka – wielofunkcyjna pościel, będzie nadawała się zarówno do zastosowania w domu jako pościel do łóżeczka, jak i podczas spaceruów wóżkiem. Wygodna i ciepła kołderka z poduszką stanowią izolację przed chłodem czy wiatrem. Bawełna, z której pościel jest wykonana jest miła w dotyku i nie uczula dziecka. A piękne, pastelowe kolory pościeli będą pasowały do każdego wózka.

Mufki do wózka jak i rękawice do wózka – to wygoda i komfort podczas spaceru dla każdego rodzica. Ciepłe, nieprzemakalne mufki i rękawice do wózka nie przegrzewają dłoni, chronią przed chłodem i wiatrem. Mufki do wózka i rękawice posiadają ekskluzywne grube futerko i są odpinane na zamek, materiały z których są wykonane to najwyższej jakości ortalion matowy jak i delikatny w dotyku ciepły polar. W środku znajduje się antyalergiczny mięciutki silikon. Rękawice posiadają dodatkowo magnesy neodymowe, które pozwalają na przymocowanie ich do wózka. Są bardzo praktyczne, gdy trzeba dziecku coś szybko podać (nie trzeba tracić czasu na ciągłe zdejmowanie i zakładanie rękawiczek). Kupując śpiworek zimowy do wózka, mufki i rękawice można dopasować stylem i kolorem, tak by stanowiły jeden komplet.