Śpiworki bawełniane z rękawkami

Śpiworki bawełniane do spania – najlepszy wybór dla Twojego dziecka

 

Śpiworki do spania to jedno z najczęściej wybieranych akcesoriów dla dziecka do łóżeczka. Jest to najlepszy sposób na zapewnienie ciepła i komfortu śpiącemu dziecku. Śpiworek do spania to także świetna alternatywa dla różnego rodzaju kołderek czy kocyków (dziecko nie rozkopuje się i nie marznie). Kształt śpiworów został dokładnie przemyślany przez naszych projektantów.  Nie tylko zapewnia dużą swobodę ruchów i umożliwia zmianę pozycji na dowolną, wygodną dla dziecka, ale też jest dla niego bezpieczny – maluch nie zsunie się do środka.

 

Śpiworek do spania Royal Child – dla kogo

 

Śpiworki do spania od Royal Child nadają się zarówno dla maluszków, które śpią przez większą część dnia, jak i dla starszych dzieci. Te młodsze mogą spędzać w nim nawet cały dzień, starszakom śpiworek zakładamy do snu. 

 

Różne rodzaje śpiworów do spania

 

Śpiworki do spania dostępne w naszym sklepie internetowym mogą być wykorzystywane przez cały rok. Są idealne w temp. 19-23 stopnie Celsjusza. Oferujemy dwa rodzaje śpiworków dla dzieci, dzięki czemu łatwiej będzie ci wybrać odpowiedni:

 

  • śpiworek bawełniany z odpinanymi rękawkami jest wygodnym rozwiązaniem dla najmłodszych (dzieci do 1 roku życia). Obszerna przestrzeń na nóżki, wygodny zamek dwusuwakowy i odpinane rękawki to tylko niektóre z zalet. Dziecku będzie ciepło przez całą noc, a użycie odpowiednich materiałów sprawia, że maluch się nie przegrzewa. W razie wyższych temperatur, rękawy można zdjąć. Śpiworek nie krępuje ruchów dziecka i jest w pełni bezpieczny dla niego. Wycięcie w okolicach szyi jest tak dopasowane, że maluch nie zsunie się do środk
  • śpiworek z nogawkami i odpinanymi rękawami – ten śpiworek będzie najlepszym wyborem dla starszego dziecka, w wieku 1-2 lata. Posiada wywijane nogawki, w które można schować na noc stópki dziecka, a po przebudzeniu odwinąć by maluch mógł swobodnie się przemieszczać. Przy niższych temperaturach rękawy śpiworka skutecznie grzeją rączki. Gdy nie ma potrzeby dodatkowego okrycia, można je w prosty sposób odpiąć. Śpiworek z nogawkami od Royal Child jest wygodny dla dzieci, które już raczkują, stoją przy barierce łóżeczka lub innych meblach i stawiają pierwsze kroku. Zapewnia dużą swobodę ruchu i wygodę.

 

Zapraszamy do naszego internetowego sklepu z akcesoriami dla dzieci. Sprawdź oferty bawełnianych śpiworków dla dzieci z rękawkami od Royal Child i złóż zamówienie. Zapraszamy!