Śpiworki bawełniane z odpinanymi rękawami

Showing all 5 results

Śpiworki do spania z odpinanymi rękawami – najważniejszy jest komfort Twojego dziecka

 

Obawiasz się, że twoje dziecko w trakcie snu rozkopie się i będzie mu zimno? W Royal Child mamy na to idealne rozwiązanie! Śpiworki do spania dla dzieci, to nasza nowość, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem i popularnością. Oferujemy wygodne śpiworki z odpinanymi rękawami, dedykowane najmłodszym pociechom (do 1. roku życia). Są wykonane z delikatnych i miłych w dotyku materiałów, a wypełnienie z certyfikowanego silikonu zapewnia dziecku ciepło, jednocześnie go nie przegrzewając. 

 

Śpiworki bawełniane do spania z odpinanymi rękawami – zalety

 

Kształt śpiworów bawełnianych został opracowany w taki sposób, by maluch miał zapewnioną wystarczająco dużo miejsca na nóżki i mógł nimi swobodnie poruszać i zmieniać pozycję. Dzięki wygodnemu zamkowi dwusuwakowemu, możesz sprawnie przewinąć dziecko nie wyjmując go ze śpiworka. Śpiworek ma obudowane nóżki, dzięki czemu stopy dziecka na pewno nie zmarzną, a rękawy ogrzewają ręce. W sytuacji nie ma potrzeby ich użycia, można je łatwo odpiąć.

Dziecko śpiące w śpiworku z odpinanymi rękawami od Royal Child ma zapewnioną nie tylko wygodę, ale też pełną swobodę ruchu. Kształt śpiworka i dopasowanie na wysokości szyi dziecka zostało dokładnie przemyślane. Jest ono na tyle duże, ze maluszka nic nie uwiera i jest mu wygodnie, a jednocześnie ma zapewnione bezpieczeństwo i ochronę przed zsunięciem się wgłąb śpiworka. 

 

Śpiworek Royal Child może być świetnym pomysłem na prezent na baby shower lub po urodzeniu dziecka. Z pewnością przyda się on każdej mamie. Sprawdź naszą ofertę śpiworków dla dzieci z odpinanymi rękawami i wybierz ten, który najbardziej odpowiada potrzebom twojego maluszka i twoim. 

Zapraszamy!