Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!
do kasy suma: 0,00 zł
Czas realizacji zamówienia

1. W przypadku wyboru płatności przelewem wysyłka następuje niezwłocznie po wpłynięciu środków na wskazany rachunek bankowy Sprzedawcy oraz skompletowaniu Zamówienia.

 

2. W przypadku wyboru płatności za pobraniem wysyłka następuje po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia i skompletowaniu Zamówienia.

 

3. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy produktu są jawne, a Klient jest o nich poinformowany w trakcie składania Zamówienia.

 

4. Dostawa Towarów jest ograniczona do terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i odbywa się na adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

 

5. Dostawa towaru realizowana jest poprzez Kuriera.

 

6. Termin dostawy produktu do Klienta wynosi 1-2 dni robocze, wydłużenie terminu dostawy jest niezależne od Sklepu Internetowego, zastrzegamy sobie uzależnienie terminu od przewoźnika.

 

7. Sprzedawca dostarcza wraz z Towarem paragon obejmujący dostarczane Towary.

 

8. Klient ma obowiązek sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera. W przypadku zauważenia uszkodzenia przesyłki niezbędne jest spisanie protokołu szkody w transporcie oraz niezwłoczne powiadomienie o tym fakcie Sprzedawcy poprzez wysłanie wiadomości e-mail. Nie spisanie protokołu szkody z kurierem uniemożliwi wszczęcie procedury reklamacyjnej, a tym samym zwrotu towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl